Fun

Në këtë kategori do gjeni kuriozitete, humor dhe çdo gjë që do ju lërë pa fjalë.

A ta merrte mendja se çfarë bëhej për Luizin jashtë? Ja si përgjigjet Kiara

E dashuria e Luizit Kiara Tito është shprehur e habitur me famën e Luizit jashtë shtëpisë. Ajo ka kaluar vetem pak ore jashte dhe po sheh nga afer popullaritetin. “E dija që kishte krijuar popullaritet për shkak të dronave që kishin ardhur, por jo në këto përmasa. Nuk e dija që kishte pasur edhe një protestë për të. Ai e meriton plotësisht adhurimin dhe pëlqimin nga publiku”, tha Kiara për FanClub.

Continue reading...

Çfarë i tha Luizi – Maestros që i’a ndryshoi gjendjen emocionale në moment?

Luiz Ejlli dhe Maestro janë një nga banorët që kalojnë më bukur brenda shtëpissë së Big Brother Vip Albania, ku pasi rrinë shumë bashkë Maestro shpesh është kritikuar së është në grupin e Luizit. Por, ata të dy duket se i lidhi edhe njohja nga jashtë ku ishte Luizi mbrëmë që tregoi se kanë kënduar bashkë në Eurovision para 17 viteve kur Luizi e përfaqësoi Shqipërinë atje, shkruan InfoKosova. Mbrëmë, Maestro dukej i mërzitur pasi është i nominuar bashkë me Luizin dhe Efin ndërsa tha se është me konkurrentë të fortë në nominim dhe mendon se do të dalë nga...

Continue reading...

Pas sherrit të fortë mbrëmë, Kiara i bën premtimin e madh Luizit: Do të bëj të lumtur kur të dalim nga këtu

Që në fillim të “Big Brother VIP2”, Luiz Ejlli ka shprehur një pëlqim për Kiara Titon. Me kalimin e ditëve brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duket se ndjenjat e këngëtarit ndaj moderatores po rriten gjithnjë e më shumë. Nga ana tjetër, Kiara i qëndron pranë, i ka shprehur një pëlqim, por Luizi kërkon më shumë. Prej disa javësh ai dëshiron ta puthë atë, por Tito nuk është ende e vendosur për këtë hap. Gjatë ditës së djeshme ata të dy kanë pasur debate të ndryshe, ku Ejlli u shpreh se do të distancohet prej saj. Por kjo gjë...

Continue reading...

“O lepurush, o frikacak”: Plas debati mes Luizit dhe Armaldos

Luizi dhe Armaldo debatuan me tone të ashpra këtë mëngjes. “Lepurush”, “Frikacak”, “Ti je lepur”, ishin disa nga epitetet që u përdorën gjatë debatit të tyre. Armaldo i tha Luizit që të merret me banorët dhe jo me të, dhe se ai ka frikë. Por, Luizi i tha Armaldos se personi që ka frikë është ai, sepse nuk ulet përballë tij për të diskutuar. Luizi i tha banorëve se Armaldo është frikacak dhe se dridhet kur flet me të. Duke folur nga dera e shtëpisë, Armaldo i tha Luizit se atë e ka dobësuar shumë Kristi dhe Olta. Luizi i...

Continue reading...

Fituesit e edicionit të 19-të në ‘Netët e Klipit Shqiptar’, Beatrix Ramosaj rrëmben çmimin kryesor dhe atë të publikut

Mbrëmë (e shtunë) në Ulqin është mbajtur nata gala e ndarjes së çmimeve të edicionit të 19-të në “Netët e Klipit Shqiptar”. Evenimenti mblodhi yje të shumtë shqiptarë dhe u ndanë një sërë çmimesh të rëndësishme. Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj, edhe këtë herë arriti të rrëmbejë dy çmime për këngën “By My Side”. Ajo mori çmimin e publikut ndonëse ishte në konkurrencë me Elgit Dodën, Semi Jaupajn dhe Elita 5. “Klipi më i mirë në të gjithë komponentët”, gjithashtu ishte fituese ish-banorja e Big Brother VIP. Më poshtë ua sjellim të gjitha çmimet në edicionin e 19-të të “Netët e...

Continue reading...

Acne formation: wife pops husband’s giant spot on his cheek that he has had for 4 years

Wade, 28, who had the spot for four years, winces in pain as the pimple suddenly erupts into a yellow stream of pus under her brute force. During the three-minute battle, Mrs Powell digs her pink nails into each side of the lump to get a firm grip. Pushing harder and harder, the fluid then flies out of his face, prompting her in a strong American accent to warn him that it may smell. Closing his eyes to try and dampen the pain, Wade can be heard groaning during the stomach-churning ordeal. WHY YOU SHOULDN’T SQUEEZE SPOTS By Michelle Rodrigues...

Continue reading...

Çiljeta prezanton djalin e dytë dhe të gjithë i thanë njëzëri: Bravo!

Çiljeta nuk heziton të publikojë shpesh foto familjare dhe foto e postuar pak më parë ka marrë të gjithë vëmendjen. Këngëtarja shfaqet duke pozuar krah Fernandos dhe djalit të Albanit. “Me djemtë e mi”, shkruan Çiljeta dhe të gjithë ndjekësit në komente e kanë përgëzuar duke i thënë se është shembull për faktin që i konsideron të dy si djemtë e saj. E ftuar në “Goca dhe Gra”, pak kohë më parë, Çiljeta tregoi se e do shumë familjen dhe ka vendosur t’i përkushtohet, duke lënë mënjanë karrierën. Ajo tregoi se dy djemtë duhen shumë me njëri tjetrin, dhe djalin...

Continue reading...

“Më kanë ngacmuar në sy të Shkëlzenit”, Armina Mevlani rrëfen situatën e sikletshme qē ka kaluar

Blogerja Armina Mevlanim e cila sëfundmi është edhe bashkëprezantuese e emisionit ‘Goca dhe Gra’, shpeshherë ndan histori edhe nga jeta e saj private. Dje Armina ka rrëfyer sesi një person e ka ngacmuar në prani të Shkëlzenit. Ajo ka treguar se Shkëlzeni është bërë gati për t’i rënë, por më pas është përmbajtur. Dje moderatoret kanë diskutuar për situatën e Will Smith ku dhe Fatma është shprehur se do reagonte fiks si ky i fundit.

Continue reading...

“Më merrnin lekët që më hidhnin”, Maja: Këtë marrëveshje s’do e bëj më në asnji dasmë

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Maja ka treguar se në cdo dasëm që shkon, vendos paraprakisht një cmim për pagesën që kërkon. Ajo zbuloi në “Shqipëria Live” se çfarë i ka ndodhur në një dasëm, kur vendosën që paratë që do ia hidhnin asaj, ishin për të ndërsa paratë e çiftit nuk do i prekte orkestra. Në fakt, i ndodhi që të gjitha paratë vinin i merrnin fëmijët për t’ia çuar çiftin dhe vendosi të mos bëjë asnjëherë marrëveshje të këtij lloji. “Në një dasëm thonë ato që do të hedhin ty, do i marrësh ti. Ato tjerët i...

Continue reading...

Bora Zemani tregon sa shumë e ka marrë malli për Donaldin, ja çfarë mban me vete gjithmonë

Bora Zemani, po vazhdon të bëjë bujë të madhe. Që nga transmetimi i emisionit Përputhen, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Por, jeta e saj private gjithmonë ka qenë shumë kurioze për publikun që e ndjek atë. Në njërin nga episodet e Big Brother Albania, ajo konfirmoi se është në lidhje me aktorin, Donald Veshaj. Ani pse kishin pak kohë që ishin ndarë, dyshja disi e konfirmoi kthimin e tyre, ku Donaldi ia dhiroi varësen e tij në ditën e përvjetorit të lidhjes së tyre. Tani, Bora nuk po e heqë atë nga qafa, duke treguar se e...

Continue reading...