“Më kanë ngacmuar në sy të Shkëlzenit”, Armina Mevlani rrëfen situatën e sikletshme qē ka kaluar

Blogerja Armina Mevlanim e cila sëfundmi është edhe bashkëprezantuese e emisionit ‘Goca dhe Gra’, shpeshherë ndan histori edhe nga jeta e saj private.

Dje Armina ka rrëfyer sesi një person e ka ngacmuar në prani të Shkëlzenit.

Ajo ka treguar se Shkëlzeni është bërë gati për t’i rënë, por më pas është përmbajtur.

Dje moderatoret kanë diskutuar për situatën e Will Smith ku dhe Fatma është shprehur se do reagonte fiks si ky i fundit.