E pranuan më në fund! Flor Mumajesi uron Arilenën për ditëlindje: Urime Dashuri (FOTO)

Flor Mumajesi dhe Arilena Ara kanë bashëpunuar prej kohësh dhe kanë nxjerrë hite që dëgjohen edhe vite pasi janë lansuar. Afërsia e tyre është përfolur shumë por ata asnjëherë s’kanë pranuar asgjë publikisht.

Mirëpo kjo deri natën e mbrëmshe. Mbrëmë Arilena festoi ditëlindjen e saj mes miqsh dhe aty ishte edhe Flori i cili me një postim në InstaStory e shprehu hapur ldhjen mes tyre.

“Happy birthday love” shkruajti Flori duke e bërë tag Arilenën shoqëruar me një foto duke e puthur në faqe.