Si do ‘të rrëzohet’ Rama nga pushteti? Edmond Spaho tregon skenarin e opozitës

Ish-deputeti Edmond Spaho tha se opozita nuk ka hequr dorë nga zgjedhjet e parakohshme dhe këtë do e realizojnë me të gjitha format demokratike, përfshirë këtu edhe protestat.

Spaho sonte në Report Tv deklaroi:

“Nuk kemi hequr dorë nga zgjedhjet e parakohshme, do punojmë fort që vend të shkojë në zgjedhje të parakohshme.

Me të gjitha format demokratike”, tha Spaho për Report Tv.