Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit, shikoni sa e bukur eshte ajo

Dentistja-pediatre Enida Petro ishte e ftuar tek “Rudina” ku foli per kujdesin qe femijet duhet te kene per dhembet.

Shume pak veta e dine qe dentistja shume e suksesshme ne profesionin e saj eshte edhe bashkeshortja e Arjan Canit.

Ata kane dy femije nje djale dhe nje vajze ku vjazen Joanen Ariani e prezantoi edhe tek emsioni i tij “Zone e lire” . Enida gjate emisionit tregon se bashkeshorti i saj i ka trasheguar Joanes pasionin per teatrin.
Rudina Magjistari: Vajzes se vogel mund te mos i kene rene te gjitha dhembet, por e kemi pare ne televizor. Ja kjo eshte vajza e Enides.

E lidhni dot kete moment? Jemi nje familje. Enida Petro eshte bashkeshortja e Arian Çanit. E japim sot ne fund sepse sot folem per nje fushe krejtesisht tjeter. Urime dhe per vajzen sepse kishte filluar te merrej me teater. Kam pershtypjen pasionet e Arianit?

Enida Petro: Po, pasionet e Arianit.

Video: