Paska qenë mashtrim! Artani nuk eshte vëllai Mevlanit?! Ja cka thene Mevlani ne kete

Artan Shaba është ndër konkurrentet më të rinj të bërë pjesë e programit të dashurisë në këtë sezon të tretë të “Për’Puthen”.

Gjatë audícíoneve të hapura ai u prezantua si vëllai i vogël i Mevlanit, ish-konkurrentit të sezonit të kaluar dhe po ashtu edhe kur u pranua si konkurrent në mes të programit.

Në një intervistë të dhënë kohë më parë Mevlani, përpara se Artani të bëhej zyrtarisht pjesë e këtij formati dashurie, ka mohuar LIVE dyshja në fjalë të jenë vëllezër, ndërkohë në foto ishte imazhi Artanit.

Gazetarja: …dhe nga ana tjetër në foto kemi vëllanë e Mevlanit.

Mevlani: -Jo, nuk është vëllai im ai. Është kushëriri.

Gazetarja: -Dmth nuk është vëllai yt ai.

Mevlani: – Jo, jo. Është kushëri.

Por si qëndron e vërteta e “vëllezërve” Shaba?

Tashmë Artani është bërë zyrtarisht pjesë e ‘Reality Show’ Për’Puthen dhe çdo gjë do dalë në pah shumë shpejt.

Ai pyetet nga moderatorja, nëse Artani, djaloshi biond me flokë kaçurrela është vëllai tij dhe ky i fundit mohon dicka të tillë duke thënë se është kushëriri por jo vëllai.