“Mbajeni more, se gjynah”, Ylli Manjani shpërthen në të qeshura nga deklarata e bujshme e Lulzim Bashës

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka publikuar lajmin se kryetari i PD, Lulzim Basha në mbledhjen me kryetarët e degëve sot në selinë blu është shprehur kushdo që merr pjesë në Kuvendin e datës 11 dhe krijohen institucione paralele, do të përballet me sanksionet e statutit, duke kërcënuar kështu me përjashtim nga PD të 4200 firmëtarëve zyrtarë deri tani, por edhe të liderit historik Sali Berisha.

Manjani nuk ka përmbajtur dot të qeshurat dhe shkruan me ironi se Basha po bëhet gazi i botës!

POSTIMI I PLOTË:

“Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaaaaaaa

Do përjashtojë gjithë partinë nga partia..

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Mbajeni more, se gjynah.

Nuk është as shefi i Gaz Bardhit, por thjesht gazi i botës.”, ka shkruar Manjani.