I ka parë Eduarti këto foto? Me bajluke të prerë në stilin “o zot i madh” dhe flokë të shkurtër tas, kjo është Arbana Osmani përpara famës (FOTO)

Arbana Osmani eshte nje nder moderatoret me te njohura dhe me te dashura per publikuan. Prej vitesh ajo eshte pjese e ekranit te Top Chanel.

Moderatorja gjithmone ka preferuar te mos tregoj shume per jetes e saj private.

Megjithate, ajo ka hapur arkivat dhe eshte bere nostalgjike duke ndare me fansat foto kur ishte nje vajze e vogel.

Le ta pranojme qe vitet paskan mbetur ne vend numer per te, dhe ngjashmerite me sot jane te medha.

Ne InstaStory ajo ka postuar foton ku shfaqet diten e pare te shkolles me perparese te bardhe.

Arbana na ka shuar kuriozitetin edhe me nje foto tjeter me floket rreth ballit, te shkurtera dhe duket njelloj si sot. Ajo tregon se ne ate kohe ka qene nje vajze shume e turpshme.

Arbana mbishkruan “E mbingarkuar me ndrojtje”