Do të bëhet baba? Ky është reagimi i Ledrit që po prisnin të gjithë

Prej dy ditësh në media ka qarkulluar me shpejtësi lajmi se reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë.

I ftuar në NIN, reperi foli për lajmin e ditës. Gazetari e pyeti nëse ka plane të afërta për t’u bërë baba dhe Ledri iu përgjigj: “Qysh të jetë e shkrume. Unë me qejfin ma të madh e pres. Krejt shokët e mi janë bo prindër. Kur i shoh, që pa marrë parasysh çfarë problemesh kanë, kur kthehen te fëmijët e tyre marrin atë dashuri dhe asgjë tjetër s’ju intereso në botë…edhe unë du me e pas atë ndjenjë!”

Pra as nuk e pohoi dhe as nuk e mohoi, kurse gazetari ia ktheu: “Ok, po e mbyll këtu, s’po të ngacmoj më shumë”, duke shtuar dyshimet akoma më shumë. Flitet se madje është zbuluar edhe gjinia e bebit dhe dyshja do të bëhen prindër të një vajze.