Ç’ndodhi? Bora Zemani nxehet keq në Përputhen: A je normal?

Moderatorja Bora Zemani është nervozuar sot në “Përputhen” pas sherrit mes Jurgenit dhe Mikelës. Kjo e fundit la studion pasi Jurgeni i përmendi edukatën familjare dhe i tha se do të bëjë çfarë të dojë.

“O Jurgen nuk janë normale fare këto që po thua. Tregon edukatën e familjes dhe pastaj viktimizohesh. Nuk janë normale të gjitha këto. I thua tjetrës se po të ofendon ty pse kërkon të bëjë çfarë të dojë”, i tha Bora Jurgenit.