Berisha thyen çdo parashikim, publikon videon dhe nxit qytetarët: “Përvishuni policisë si rumunët”

Ish kryeministri Sali Berisha përmes qytetarit dixhital i ka kaluar parashikimet me postimet e bëra. Gjatë ditës së sotme, Berisha ka publikuar një video nga Rumania duke bërë thirrje që qytetarët t’i përvishen policisë.

“Rumunet guximtar i pervishen policise!

Nderim te gjithe atyre qe mbrojne me guxim te drejtat e tyre”, – shkruan ai.

Video: