Berisha në Shkodër, zbulohet se kush janë deputetët që marrin pjesë, në takim dhe vajza e politikanes së njohur

Ish-kryeministri Sali Berisha takon sot demokratët në Shkodër. Mësohet se të pranishëm janë deputetët Flamur Noka, Gent Strazimiri, ish-deputeti Klevis Balliu, nënkryetarja e PD Shkodër Irena Shestani, Sekretari Aleksandër Marleci, ish-kryebashkiaku dhe ish-deputeti në 2017, Lorenc Luka, anëtarë të kryesisë së PD. Në takim ra në sy edhe vajza e Jozefina Topallit.