Takim romantik në “Big Brother”, Donaldi i rrëmben puthje në buzë Bora Zemanit (VIDEO)

Me muzike romantike ne sfond, Bora Zemani dhe Donaldi jane takuar ne shtepine e Big Brother Vip. Me kete takim eshte shuar çdo thashethem i mundshem dhe Donaldi eshte perlotur nga prania e Bores me te cilen kane shijuar nje perqafim te gjate dhe shume emocione ne pak sekonda ku i dhuroi edhe nje trendafil te bardhe.

Dashuria e forte mes te dyve eshte ndjere edhe nepermjet kamerave edhe pse Bora refuzoi nje puthje ne buze nga Donaldi, te cilen vlonjati ja rrëmbeu me vone.

Video: