Synon të marrë postin e kryetares së PD? Evi Kokalari plas “bombën” dhe flet për dosjen e Bashës në Amerikë

Evi Kokalari ka bërë një deklaratë të fortë kundër Lulzim Bashës, ku tha se ky i fundit e ka përjashtuar Berishën për shkak të dosjes që ka në Amerikë dhe jo për korrupsion. “Lulzim Basha e ka përjashtuar Berishën për shkak të dosjes që ka në Amerikë dhe jo për korrupsion. Disa mendojnë se po i rri zotit Berisha për tu bërë kryetare e PD-së, por duhet shumë mund që të më sillni mua në Shqipëri. Nuk ka nevojë të më bëni mua kryetare të PD-së pasi ne e kemi kryetarin e Partisë Demokratike, ai është zoti Sali Berisha. Unë...