Shkoi të gjente burrë, Ana pret flokët në studio? Arsyeja do t’ju bëjë të lotoni (VIDEO)

Muaji tetor është muaji i sensibilizimit për sëmundjen e gjirit. Një gjest sensibilizues bëri edhe konkurrentja e “Për’Puthen”, Ana. Kjo e fundit preu flokët, ndërsa shprehu se ato do të dhurohen. Teksa flokët e saj po shkurtoheshin, ajo është emocionuar shumë dhe ka qarë, por tha se ndjehet krenare për këtë që po bën. Video: