Olti Curri rikthehet në ekran, ja se ku do e shohim

Olti Curri edhe pse është mjaft aktiv në rrjetet sociale, është shkëputur paksa nga ekranet televizive. Por mesa duket se një rikthim po vjen.

Nëpërmjet një postimi në story blogeri ka zbuluar se do të jetë pjese e jurisë “Netët e klipit shqiptar”, një event i cili prej vitesh zgjedh dhe jep çmime këngëtarëve më në zë dhe jo vetëm.