Kujtim Gjuzi del me denoncimin e papritur: Duan të më infektojnë me COVID-19

Deputeti Kujtim Gjuzi në një reagim në mediat sociale shkruan se atë kanë tentuar ta infektojnë me COVID-19. Deputeti shprehet se infektimi i tij u inskenua dhe në 4 prill, por nuk arritën dot ta mposhtnin.

Më tej ai për këtë gjë bën përgjegjës Ramën, pasi shprehet se ai ja djegë inskenimin atij dhe karagjozllëqet me shaminë e beqarisë.

MIKE DHE MIQ. JU KAM THENE: MUA NUK ME ZE RAMCORONA COVIT19 EDHE ADRIATIKUT I’A PATA THENE KUJDES SE DUAN TE TE INSKENOJNE ASHTU SIC DESHEN TE MA INSKENONIN MUA ME 06.04.2020 POR UNE SHKOVA T’U TREGOJ SE NESE “PJEK MISH HELLI” E PJEK DMTH JA DJEG INSKENIMET RAMCOVID19 ME GJITHE KARAGJOSLLEQET E SHAMISE SE BEQARNISE SE PLAKUT ISMAIL BEJ FOTOKOPJA”, – shkruan Gjuzi.