Kryeministri Rama feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ai. E veçantë ajo që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me nënën e tij, Aneta, në shtëpinë e saj. Ulur në divan, përqafuar, rrethuar nga foto e kujtime.

Kreu i qeverisë feston sot ditën e lindjes dhe duket se me këtë foto, ku shihet i përqafuar me nënën e tij, Rama ka zgjedhur që të ndajë emocionet e marra në këtë ditë të veçantë.

Kryeministri Rama mbush sot 56 vjeç.

FOTO: