Kjo është vila luksoze ku jetojnë Marina dhe Getoari: Të rrotullohet mendja kur e sheh, kushton me miliona (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoari jane rekomanduar para vitesh tashme ne nje nga ciftet me pelqyer te ekranit. Vitin e kaluar ne momentin kur cifti i dha fund beqarise me dasmen madheshtore dhe gjithe vemendja ishte tek ta.

Se fundmi, Marina ka postuar nje pjese te shtepise se tyre edhe pse cifti ka qene gjithmone dhe
rezervuar per jeten e tyre private.

Shtepia duket mjaft moderne dhe ngjyrat qe mbizoterojne eshte e bardha dhe e zeza.

Tani u shua edhe paksa kurioziteti se si duket shtepia ciftit edhe pse ne video duket vetem nje pjese e saj.

Marina dhe Getoari jane shume te suksesshem ne jeten e tyre teknike, pasi Getoari po shijon sukseset e kengeve te tij ndersa Marina sapo ka bere te moderosh emisionin e saj te radhes.

Shiko tv shqip live