“Godet” Nard Ndoka: Tifozët hollandezë morën para policinë, ky hollandezi ynë doli pa by*e

Situata e krijuar sot në Tiranë mes policisë dhe tifozëve ka nxitur dhe reagimet e shumë personave publike. Ish-deputeti opozitar Nard Ndoka e ka bërë një batutë për situatën e krijuar

Duke ironizuar ish kryedemokratin Lulzim Basha dhe protestat e tij kundër qeverisë që shpesh përfundonin në përleshje me policinë, Ndoka shkruan:

Këto tifozët hollandez morën para policinë, si na doli ky hollandezi ynë pa bythë!”.