Fansat e ngatërrojnë me Ed Sheeran, sozia e këngëtarit detyrohet të maskohet

Një i ri nga Anglia pretendon se duhet të maskohet kur del jashtë për shkak të ngjashmërisë së madhe që ka me Ed Sheeran. Ty Jones nga Manchester thotë se njerëzit e ngatërrojnë çdo ditë me yllin e muzikës pop. Jones, i cili punon si aktor, ka të njëjtat tipare me yllin dhe ngjyrën e flokëve.

Ty, në figurë, punon si një person me pamje të plotë me kohë të plotë dhe thotë se ai njihet si Ed në baza ditore, me një tifoz të tillë, ai përfundoi duke përplasur biçikletën e tij pasi vuri re doppelgänger

Ai thotë se kur del jashtë, i duhet të shmangë fansat e këngëtarit duke mbajtur syze dielli, një maskë dhe kapele. “Kam pasur një numër fansash të çmendur që më ndiqnin në Londër dhe Los Angeles, deri në pikën kur ekipi me të cilin punoja duhej të më ndihmonte të bëja një plan arratisjeje.“, tha Jones.