Elisa Spiropali kopjon në detaje Edi Ramën: I pashë të gjitha! (FOTO )

Deklarata e ministers Elisa Spiropali se kryeministri Edi Rama është një “Skëndërbe” për Shqipërinë, bëri bujë të madhe.

Si duket, Spiropali është një ndër njerëzit që e sheh kryeministrin deri në ideal, aq sa dhe t’a kopjojë atë.

Ndërkohë që kanë kaluar vetëm pak orë nga fotoja e bujshme përballë Ramës, foto e cila bëri xhiron e rrjetit social në lajme dhe meme, Spiropali ka bërë të njëjtën gjë.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale, me pasqyrimin e vetes së saj në një dritare.

“I pashë të gjitha pasqyrat e botës dhe asnjëra prej tyre nuk më pasqyronte mua”,- shkruan Spiropali bashkëngjitur fotos.

Kopje apo insipirim nga kryeministri Rama?