E tallën se veshi kostum në ndeshje, Kate dhe William marrin vendimin drastik për George

Princi George do të detyrohet të qëndrojë larg vëmendjes pas komenteve fyese që mori gjatë ndeshjes Itali-Angli. Mbrëmjen e së dielës vogëlushi ishte i pranishëm në stadiumin Wembley, ku u shfaq duke festuar pasi Luke Shaw shënoi golin e parë. Por njerëzit në rrjete sociale dolën kundër Princit George për shkak të veshjes së tij. Ai ishte veshur me një kostum dhe kollare për ndeshjen finale, njësoj si babai i tij Princi William. Pas humbjes së Anglisë, njerëzit në rrjete sociale shfrytëzuan këtë fakt për t’u tallur me vogëlushin. Për këtë arsye Princi Willaim dhe Kate Middleton kanë marrë një...