“Dashurova shoqen”, Spartak Ngjela tregon momentin se kur i ka rrahur zemra për herë të parë (VIDEO)

Avokati Spartak Ngjela është rrëfyer mbrëmjen e sotme për jetën e tij personale. I gjendur përballë fëmijëve në një emision në Klan, Ngjela është pyetur se kur i ka patur rrahjet e para të zemrës për një person shumë të veçantë.

Avokati tha se kjo ka ndodhur kur ishte në moshën 6-vjeçare.

Pjesë nga biseda me fëmijët

Aroni: Ti në cilën moshë ke qenë që të ka rrahur zemra për një njeri shumë të veçantë

Ngjela: Kam qenë 6 vjeç. Me një shoqe timen

Aroni: Unë kur linda, kur pashë mamin për herë të parë

Ngjela: Ndoshta ishte 5 vjeç ajo. Më ngjau me motrën dhe më pëlqeu. Kisha një konflikt me motrën dhe më dukej si ajo.

VIDEO:

Shiko tv shqip live