Çmenduri, hidhet nga balona pa parashutë, shikoni si përfundon (VIDEO)

Jemi mesuar te shohim shume sporte ekstreme nga me te ndryshmet ku shpeshhere rrezikohet edhe jeta dhe risku eshte tejet i larte.

Rreziku qe ky i ri ka marre persiper eshte nga me te cmendurit qe kemi pare ndonjehere pasi ai vendos te hidhet nga nje lartesi tejet e madhe pa parashute.

Vetem ne momentin e fundit ate kane arritur ta arrijne parashutistet e tjere,adrenalina dhe rreziku qe ky njeri i jep vetes jane ne nivelet e cmendurise.