Bujar Osmani e thumbon hapur Ziadin Selën

Bujar Osmani në rrjetin e tij social Facebook pas fitores së Bashkimit Demokratik per Integrim me 15 deputetë kundrejt ASH-Alternativa me 12 dhe PDSH-së me 1 ai ka pyetur simpatizantët se ku mendoni ta festojm fitoren, duke thënë qe ai mendon për në Strugën e Ziadin Seles.

Ja postimi i plote i Osmanit:

Kam një dilemë. Ku mendoni se duhet ta festojmë fitoren e madhe? Une mendoj në Strugë. Ju?” – ka shkruar Bujar Osmani nga BDI.