Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO)

Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Këngëtarja është përfolur jo pakpër jetën e saj luksoze, rrobat dhe aksesorët e firmave më të shtrejnta.

Pak kohë më parë ajo vendosi të bëj një bashkëbisedim me ndjekësit e saj ne rrjetin social Instagram.

Ata treguan se ishin të interesuar që ajo t’i tregonte disa foto nga shtëpia e saj super luksoze.

Adelina me këtë rast na tregoi shumë kënde të shtëpisë që nuk i kishte shfaqur ndonjëherë,

Ajo tregoi qe nga dhoma e djalit, dhoma e ndenjes, kuzhina, garderoba gjigante me veshje firme, këpucë e shumëllojshme parfumesh deri tek tualeti.

Këngëtarja tregoi se shtëpinë e ka dizenjuar të gjithën vetë dhe ngjyrat qe mbizotëronin me shumë ishte e bardha dhe ari.