Ja çfarë gjeti brenda vezës (Video)

Një fermer amerikan ka gjetur në fermën e tij një vezë të pazakontë dhe të cilën vendosi ta thyejë para kamerës.

Përmes videos ju do të shikoni se fermeri ka gjetur vezë brenda vezës.

Ai pas thyerjes së vezës, përveç të bardhës dhe të kuqes, brenda kësaj veze gjigante e gjeti edhe një vezë të plotë. /albeu.com/