Vetura e babait të tij po kalonte nëpër një autolarje, vogëlushi mbetet pa fjalë me ato që sheh! (VIDEO)

Ky është momenti kur një djalë i vogël mbetet i habitur nga ajo që sheh, derisa gjendej në një autolarje.

Sipas asaj që thuhet në përshkrimin e videos, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një moment kur një veturë gjendet brenda një autolarje automatike.

Siç edhe mund të shihet, në pamjet që thuhet se janë marrë në SHBA, djaloshi mbetet i habitur derisa vetura e babait të tij kalon nëpër një proces të larjes automatike.

Ai shikon me habi se si pajisjet hedhin shkumën dhe e fërkojnë veturën, në mënyrë automatike.

“Çfarë është kjo, ka shumë zhurmë”, dëgjohet duke i vogëlushit i ati, teksa mahnitej me reagimet e të birit.

Reply