Vendimi skandaloz! Zbulohet çfarë i tha Messi arbitrit: Nuk je…! (VIDEO)

Do të diskutohet shumë për golin që nuk iu pranua Lionel Messit kundër Valencias, ku Barcelona mori vetëm një pikë.

Pas vendimit skandaloz të arbitrit, Messi si asnjëherë më parë shpërtheu me protesta ndaj gjyqtarit kryesor.

Por pas përfundimit të pjesës së parë, 5 herë fituesi i “Topit të Artë” i afrohet gjyqtarit dhe i thotë: “Nuk je normal! Topi hyri plotësisht brenda e panë të gjithë…”

Me poshtë shiko bisedën ndërmjet Messit dhe arbitrit: / SYRI.net