Tigri shfaqet në dasmë, dasmorët ikin të tmerruar (VIDEO)

Ceremonia martesore që po zhvillohej në Madya Pradesh të Indisë, është ndërprerë nga një tigër.

Dasmorët i kapi paniku dhe u larguan me shpejtësi, nga frika se mund të sulmohen prej kafshës së egër, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihet se si tigri largohet, ndërsa nuk sulmoi askënd. /Telegrafi/