Pas finales në “Kënga Magjike”, nisin hatërmbetjet, Stresi dhe Kastro kanë diçka për të thënë!

Ndonëse edhe reperi Stresi edhe kantautori Kastro Zizo kanë marrë çmime në “Kënga Magjike” sërish ata duket se kanë hatërmbetje për kolegët që nuk i kanë votuar.

I pari ka qenë Stresi, i cili është shprehur se ndihet i nderuar për çmimit që ka marrë pasi ka marrë mbështetjen e publikur dhe jo nga kolegët e nderuar, siç i ironizon ai. “Sonte Fituam Cmimin E Internetit Te Publikut … Per Mua Anxhelo Koçi, Flor Bana ju them qe ky cmim ka rendesi me shum se vendi i pare sonte sepse na zgjodhi publiku dhe jo ju kolege te nderuar … flm,”-përfundon Stresi. Ndërkohë duket se nuk ka qenë edhe aq dashamirës kantaurtori Kastro Zizo, i cili kolegët që nuk i dhanë pikë apo që i dhanë shumë pak pikë i ka quajtur “puçër”. “

Falemnderit Tosi që ka lokalin ngjitur tek studio dhe ka super raki Përmeti. Falemnderit dhe për çdo puçër që na dha 0 pikë apo akoma më keq 1,2,3,4 apo 5 pikë…puçra ka qelb brenda, thjesht do shtrydhur! Hajt me t’mira…”,-përfundon Kastro. Ndërkohë hatërmbetje ka patur edhe nga disa këngëtarë që nuk u futën në finale si Rovena Stefa, Klejti Mahmutaj etj./Gazeta Express/

Reply