Pamje të rënda: O Zot qenka dhe çupa! Dasma i kthehet në mort familjes fatkeqe ng aksidenti (VIDEO)

Tashmë është e konfirmuar. Edhe në makinën e çiftit të vdekur në aksidentin e Fierit gjendej edhe vajza e tyre, e cila gjithashtu është gjetur pa jetë.

Në këtë mënyrë, numri i viktimave ka shkuar në tre, pasi dyshohet se një makinë me targa greke IHZ 1755 doli nga rruga dhe ra në një kanal në fshatin Varibop të Fierit.

Mësohet se ata ishin duke u kthyer nga një dasëm, por fatkeqësisht ajo është kthyer në mort.

Fillimisht u dyshua për dy viktima, burrë e grua, por nxjerrja e makinës konfirmoi se brenda saj gjendej edhe një vajzë. /albeu

Reply