Noizy sulmohet në New York, polici dhe panik në klub (VIDEO)

Noizyi është përfshirë në një sulm gjatë një koncerti në SHBA.

Këngëtari i njohur me emrin e artit “Noizy” është sulmuar nga grupi rival CFE gjatë një koncerti që ka patur në Queens, New York.

Kjo video tregon rep artistin “Don Phenom” bashk me grupin e vet “CFE” duke sulmuar Noizy-in-shkruan Bllok News.

Në video shihet Noizy i rrethuar nga sigurimi i klubit ku ai do të mbante show, si dhe përcjellja ku forcat policore të New Jorkut “NYPD” përcjellin Noizy-in për siguri.

Reply