Njëra nga këto vajza nuk ka të veshura pantallona – a mund të thoni se cila? (FOTO)

Nëse do të ishit në një dyqan dhe klienti tjetër pranë jush do të ishte krejtësisht i zhveshur, do ta vërenit?

Ndoshta po, por ndoshta edhe jo – sidomos nëse afër jush gjendet njëra nga këto tri vajza.

Një gjë e tillë, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, u ka ndodhur edhe disa klientëve në një qendër tregtare, pasi pranë tyre ka kaluar një vajzë, e cila dukej se kishte të veshura xhinse, por në fakt nuk kishte.

Në fakt ajo ishte tërësisht e “ngjyrosur” dhe rrallëkush mundi ta vërejte. /Telegrafi/

Reply