Në Greqi therret me thikë shqiptari (FOTO)

Në Greqi në qytetin e Kretës mbrëmjen e së premtes ka ndodhur një ngjarje shumë e rëndë. Një shqiptar 35 vjeç është vrarë nga fqinja e tij, 26 vjeçe, raporton një media greke.

Mësohet se autorja e kësaj vrasje ka qenë përdoruese droge.

Shqiptari u afrua për të këshilluar 26-vjeçaren, por në ato momente ajo merr thikën dhe e godet duke i shkaktuar disa pagë ne trup 35-vjeçarit.

Shqiptari ka ndërruar jetë edhe pse menjëherë ishte lajmëruar ambulanca dhe policia. Mësohet se viktima ishte prind i dy fëmijëve.

Reply