Momenti kur rrëzohet në klip antari i Babastars në këngën e Ghetto Geasy dhe Skivit (FOTO/VIDEO)

Së fundmi Babastars ka realizuar një projekt të ri muzikor të cilin e kanë “dhuruar” në treg ditën e 28 nëntorit.

Bëhet fjalë për këngëtarët e njohur Getoar Selimi dhe Visar Shala me titull ‘Bisha me 2 koka’, poashtu në videoklip kanë marë pjesë edhe kompania e tyre.

Por publiku shqipëtar nuk mund të lë pa vërejtur një lapsus që ndodh në spotin e tyre, duket se një antar i babastars-ave rrëzohet në momentin që po xhirohej klipi.

Më poshtë ju ftojmë të ndiqni videon në minutën 0:22

Reply