Menduat se i patë të gjitha nga dasma e Gentit, kjo video na tregon të kundërtën! (VIDEO)

Dasma e tyre ka qenë padyshim një nga dasmat vip më të shumëpritura, e cila u komentua gjatë.

Por duket se jehona e saj vijon ende pasi vetëm pas 3 muajsh nga data 10 shtator ku Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i thanë “po” njëri-tjetrit, në një ceremoni luksoze në Gjirin e Lalzit, u publikua edhe klipi i dasmës së tyre.