Lamtumirë PSG, Di Maria zgjedh klubin e ri

Angel Di Maria pret një thirrje nga Barcelona për transferim në Camp Nou.

Angel Di Maria dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germain.

Ylli argjentinas pret një thirrje nga Barcelona për transferim në Camp Nou.

Le 10 Sport raporton se Di Maria është i palumtur në PSG. Ai nuk duket të jetë në planet e Unai Emeryt dhe mendjen e ka larg “Parc des Princes”.

Thënë këtë, argjentinasi nuk dëshiron të shkojë te çfarëdo klubi… ai e dëshiron Barcelonën