Lajçi kritikon portalet, lajmet qarkullonin se vajza e tij vdiq nga mbidoza por ai sqaron ku dhe si vdiq vajza e tij

Me anë të një statusi në Facebook, Lajçi ka kritikuar mediat për dezinformata.

Ai ka thënë se Bubulina e tij ka ndërruar jetë në prehërin e nënës së saj.

Shkrimi i plotë i tij:

“Portale” moj Partale
Çka ju duhen pelqimet me dezinformata, he mos qofshi.

Bubulina ime vdiq në dhomën e saj e n’prehnin e nanës saj,
E ju e hudhni prej lagjës ne lagje
dhe konstatoni vdekjën
përpara mjeksisë ligjore.
Ju lumtë!!!