Kaçurrelja e “O Sa Mirë” tregon linjat para pasqyrës

Arta Elezaj është më e reja e aktorëve të “O Sa Mirë” dhe me pamjen e saj po i çmend të gjithë.

Vetëm në episodet e para ajo arriti që të merrte vëmendjen e shikuesve kurse në seria quhej “Xhakarta”, shkruan Indeksonline.

Ajo sot ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihej shumë tërheqëse dhe seksi para pasqyrës teksa shfaqte linjat e saj seksi trupore.

Ajo po pëlqehet shumë nga publiku dhe është komentuar shumë.