Jonida Maliqi feston ditëlindjen me ‘vajzat e preferuara’, ja kush janë ato…!

Është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare dhe tashmë është bërë e njohur edhe si fashioniste.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Jonida Maliqi ka festuar ditëlindjen.

Të ftuara në ditëlindjen e saj kanë qenë shumë personazhe të njohur të ekranit si Lori Hoxha, Rovena Dilo, Eneda Tarifa etj.

E veshur me jeshile, Jonida dukej më në formë dhe rrezatuese se kurrë

Reply