Ja kush është bosi i karburanteve i ftuar në ditëlindjen e Saimir Manes! (FOTO)

Bosat festojnë me bosat!

Biznesmeni i dytë më i pasur në Shqipëri, Shefqet Kastrati, i njohur si pronari i kompanisë së karburantëve “Kastrati” dhe i “Benz-it, ishte një tjetër i ftuar “VIP” në festimet e 50-vjetorit të Saimir Manes, i konsideruar si miliarderi i parë shqiptar me dollarë amerikanë.

Bashkë me të në foton e bërë një një prej hoteleve me luksoze të Stambollit, “Çiragan Palace Kempinski Istanbul” janë dhe dy moderatorë të televizionit “Klan”: Blendi Fevziu i “Opinion” dhe Ermal Mamaqi i “Xing me Ermalin”.