Futbollisti gabimisht shpërndan foton e të shoqes nga dhoma gjumit (FOTO)

Futbollisti brazilian i Fenerbahces Fernando ka habitur ndjekësit e tij në Instagram duke ndarë me ta më shumë se më shumë se ç’duhet.

Sulmuesi Fernando Santana gabimisht ka shpërndarë një foto të bashkëshorttes së tij në këmishë nate.

Braziliani e postoi në Instagram dhe me ta vënë re gabimin e ka fshirë postimin.

Në foto bashkëshortja e 30-vjeçarit Eli Daiana Santana tek qëndron në këmbë e veshur me një këmishë nate.