Eduart Ndocaj dhe Kejvinës ”u del” sekreti në mes të emisionit, ja lidhja e tyre

Në një nga puntatat e ”Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella na zbuloi një sekret.Gjatë një loje ajo tregoi se Eduart Ndocaj e kishte kushëri.

Ndërkohë ish-deputeti ka thënë se: “Kejvina është rritur me fëmijët e mi, është si vajza ime”, Ermal Mamaqi i kërkoi Kejvinëst’i bënte pyetjen e saj Ndocajt.

“Meqënëse më ke mbesë çfarë këshille do më jepje për burrin që do zgjedh në të ardhmen”, tha Kejvina ndërsa ish-deputeti u përgjigj shkurt duke i thënë dy fjalë Kejvinës.

“Mos ndiq këshillën e askujt, ndiq këshillën e zemrës tënde”, i tha Ndocaj. /albeu.com/

Reply