E veshur kokë e këmbë, Xhensila shkëlqen në fotot e fundit (FOTO)

Njihet për bukurinë e saj.

Por, në fotografitë e fundit, këngëtarja Xhensila Myrtezaj shkëlqen plotë elegancë, shkruan lajmi.net

Edhe pse e veshur kokë e këmbë, Xhensila tregoi edhe njëherë se të qenit e bukur nënkupton të jesh e tillë në çdo gjendje.

Kujtojmë që këngëtarja është martuar këtë vit dhe dasma e saj u komentua shumë./Lajmi.net/