Dyshja e cilësuar si vullkanike: Noizy dhe Ledri publikojnë këngën e re (VIDEO)

Kanë lënë fansat e tyre në pritje dhe tani ishte momenti që ata të publikojnë këngën e tyre të re.

Reperët shqiptarë Rigles Rajku dhe Ledri Vula, kanë lansuar këngën e tyre më të re klipi i së cilës është realizuar në Berlin të Gjermanisë disa ditë më parë.

Kënga quhet Dje & Sot, kurse me klipin ata kanë provuar të paraqiten të “vërtetë” pa ekzagjeruar e pa shpenzuar mijëra euro siç shpenzojnë shumë reperë për videoklipet e tyre.

Më posht ju ftojmë të ndiqni këngën :

Reply