“Bisha” Joshua trajnon mbi ndërtesën prej ku shihet tërë Dubai (FOTO/VIDEO)

Boksieri britanik, Anthony Joshua ka trajnuar në një ring që ishte përgatitur për të, në ndërtesën më të lartë në Dubai.

Britaniku bëhet sportisti i radhës që trajnon në një nga rrokaqiejtë e Dubait, pas Roger Federer, Tiger Woods dhe Rory McIlroy, transmeton Periskopi.

Kampioni i IBF, WBA dhe IBO publikoi videon në profilin e tij në Instagram.

Pritet që dueli i radhës për britanikun të jetë me Joseph Parker. /Periskopi

Reach for all that’s possible! #VisitDubai #AJBXNG

A post shared by Anthony Joshua (@anthony_joshua) on

Boksieri britanik, Anthony Joshua ka trajnuar në një ring që ishte përgatitur për të, në ndërtesën më të lartë në Dubai.

 Britaniku bëhet sportisti i radhës që trajnon në një nga rrokaqiejtë e Dubait, pas Roger Federer, Tiger Woods dhe Rory McIlroy, transmeton Periskopi.

Kampioni i IBF, WBA dhe IBO publikoi videon në profilin e tij në Instagram.

 Pritet që dueli i radhës për britanikun të jetë me Joseph Parker. /Periskopi

Reach for all that’s possible! #VisitDubai #AJBXNG

A post shared by Anthony Joshua (@anthony_joshua) on