Arsyeja pse Blendi Fevziu është më i “pasuri” nga të gjithë (FOTO)

Që Blendi Fevziu pëlqen udhëtimet, këtë tashmë e dinë të gjithë.

Por që Blendi ka bërë një tur pothuajse rreth gjthë botës, duket në fakt si një ëndërr e bërë realitet shkruan albeu.com.

Ai ka qenë gjithnjë bujar dhe ka postuar shumë imazhe në Instagramin e tij.

Duke filluar që nga Europa, Amerika, Azia dhe deri në Afrikë, deri tani Blendi ka arritur të koleksionojë në memorien e tij pamje nga rreth 100 vende të planetit tokë që është një pasuri e jashtëzakonshme.

Edhe duhet thënë se janë pamje të mahnitshme dhe që për shumicën e shqiptarëve janë një ëndërr shumë e madhe.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/