Arsenali me super-transferim nga “Barcelona”

Sipas “Daily Mail”, klubi nga Londra ka arritur marrëveshje me Raul Sanllehi.

Ky i fundit ka qenë drejtor sportiv i Barcelonës.

Ai ka qenë vendimtar në transferimet e Neymar dhe Luis Suarez.

Arsenali beson që me Sanllehin, do të bëjë përsëri ekip kompetitiv

Image result for raul sanllehi

Reply